Frez 8mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616021Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 8mm 3 ostrza trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0616021Q
Sherwood SHR-061-6021Q
SHR0616021Q
Frez trzpieniowy HSS-Co, 3 ostrza 8mm SHR0616021Q
SHR-061-6021Q
KC-016,68,4ZN/SM.[NM]
Jasne wykończenie. Typ ostrza: 30° linia śrubowa. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 8mm |
| EAN13 | 5036140176768 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19mm |
| Długość całkowita | 63.5 mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Oznaczenie | SHR-061-6021Q |
| UNSPSC | 23241605 |
| Waga elementu | 29 g |