Frez 8mm 88mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613962K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 8mm 88mm 2 ostrza M42 trzpieniowy HSS-Co kobaltowy długi Sherwood SHR0613962K
Sherwood SHR-061-3962K
SHR0613962K
Frez trzpieniowy HSS-Co, 2 ostrza, długi 8mm M42 88mm SHR0613962K
SHR-061-3962K
KC-016,67,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140175990 |
| ecl@ss | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drills |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Keyways;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 88 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Oznaczenie | SHR-061-3962K |
| UNSPSC | 23241605 |