Frez 9mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615194Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez 9mm trzpieniowy HSS-Co Sherwood SHR0615194Y
Sherwood SHR-061-5194Y
SHR0615194Y
Frez trzpieniowy HSS-Co 9mm SHR0615194Y
SHR-061-5194Y
KC-016,55,7ZN/SM.[NM]
Używane do cięcia profili i do produkcji otworów. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 9mm |
| EAN13 | 5036140176188 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 21mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 66.5 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5194Y |
| UNSPSC | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 9mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 66.5mm |
| Numer produktu | E2545090 |
| Seria | E411T |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 21mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Stal węglowa Copper |
| Standard, norma | BS122 |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Neck Length | |
| Compatible Materials | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Zastosowanie dla frezowania | Finishing Profiling Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | End Mill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |