Frez No.304 do rowków teowych Woodruff'a Sherwood SHR0616459K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sherwood Frez No.304 do rowków teowych Woodruff'a SHR0616459K
Sherwood SHR-061-6459K
SHR0616459K Sherwood No.304 HSS SC/SH WOODRUFFCUTTER
Używane do wykonywania rowków teowych Woodruff’a wg DIN 6888. Wyprodukowano zgodnie z normą BS 122 : Part 4 : 1980. Wykonano zgodnie z DIN 850. Chwyt zgodny z DIN 1835/D.
Calowe limity tolerancji
Średnica: +0.015” -0.100”
Szerokość: +0.000” -0.001”
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica freza | 1/2 in |
| Cutter Number | 304 |
| Cutter Width | 3/32 in |
| EAN13 | 5036140371309 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całkowita | 3 in |
| Średnica chwytu | 1/2 in |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | BS 122 : Part 4 : 1980. Made to DIN 850. |
| Oznaczenie | SHR-061-6459K |
| System pomiarowy | Inch |
| UNSPSC | 23241631 |