Frez czołowo-palcowy 12mm 2 ostrza z gwintowanym chwytem HSS-Co SwissTech SWT1632912A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez czołowo-palcowy 12mm 2 ostrza z gwintowanym chwytem HSS-Co Swisstech SWT1632912A
Swisstech SWT-163-2912A
SWT1632912A
12.0 SCR STD 2FL SLOT DRILL-8% Co Swisstech SWT1632912A
SWT-163-2912A
SM.CK016,75,8ZLNE
Typ 29 – Typ normalny
Wymiary wg DIN 844. Z ostrzem centralnym. Chwyt gwintowany wg DIN 1835B. Średnica skrawania do e8. Średnica chwytu wg h6.
Dostępne wykonanie ze stali HSS-Co 8% Niepokrywane (do ogólnej obróbki produkcyjnej), HSS-Co 8% pokrycie TiCN (wydłużony czas eksploatacji narzędzia i lepsze wykończenie powierzchni obrabianego materiału) i HSS-Co 8% pokrycie TiALN (dobre rozpraszanie ciepła i odporność na temperaturę, zmniejszone tarcie powierzchniowe i duża twardość powierzchniowa).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287341 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| Długość całkowita | 83mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-2912A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 652 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 83mm |
| Seria | 29 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |