Frez czołowo-palcowy 16mm do skrawania zgrubnego zchwytem gwintowanym TiAlN HSS-Co 8% SwissTech SWT1634276A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez czołowo-palcowy 16mm do skrawania zgrubnego zchwytem gwintowanym TiALN HSS-Co 8% Swisstech SWT1634276A
Swisstech SWT-163-4276A
SWT1634276A
16.0 SCR STD COARSE ROUGH END MILL-TiAlN Swisstech SWT1634276A
SWT-163-4276A
SM.CK016,172,9ZLNE
Typ 42 - Typ normalny, pokrycie TiALN
Wymiary wg DIN 844. Ostrza czołowe. Trzpień gwintowany wg DIN 1835D. Średnica skrawania do js12. Średnica chwytu wg h6.
Dostępne wykonanie ze stali HSS-Co 8% Niepokrywane (do ogólnej obróbki produkcyjnej), HSS-Co 8% pokrycie TiCN (wydłużony czas eksploatacji narzędzia i lepsze wykończenie powierzchni obrabianego materiału) i HSS-Co 8% pokrycie TiALN (dobre rozpraszanie ciepła i odporność na temperaturę, zmniejszone tarcie powierzchniowe i duża twardość powierzchniowa).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140288010 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 32mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 92mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-4276A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 128 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 92mm |
| Seria | 42 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość rowków, części roboczej | 32mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiALN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | js12 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |