Frez do rur 1/8"-1.5/8" Kennedy KEN5885900K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez do rur 1/8"-1.5/8" Kennedy KEN5885900K
Kennedy KEN-588-5900K
Frez do rur 1/8"-1.5/8"
KEN-588-5900K
Opis produktu
Do wewnętrznego i zewnętrznego wygładzania krawędzi rur. Ostrza z obu stronSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 1/8" - 1 5/8" in |
| Capacity | 3 - 40mm |
| Kod EAN13 | 5036140142763 |
| Kod eCl@ss | 21043090 |
| Nr produktu | DT-200 |
| Kod UNSPSC | 23241610 |
| Waga elementu | 250g |
KEN5885900K
FREZ DO RUR 1/8"-1.5/8" Kennedy
KEN-588-5900K
SM.CK016,40,7ZLNE
Narzędzia Cromwell