Frez do zgrzein punktowych Kennedy KEN5031200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez do zgrzewów punktowych Kennedy KEN5031200K
Kennedy KEN-503-1200K
Frez do ZGRZEIN punktowych
KEN-503-1200K
Opis produktu
Użyteczny do wykonywania otworów w stali, plastiku i mosiądzu. Wykonane z hartowanej stali, może pracować w dwóch kierunkach. Nastawiając sprężynę, ustawia się trzpień w środku spoiny, kontrolując głębokość wiercenia. Pozwala to na usunięcie zgrzein, pozostawiając panel nienaruszony.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Capacity | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140006126 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Maximum Operating Speed | 900 rpm |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 150 |
| Waga całkowita | 0.028 |
| Szerokość całk./opak. | 52 |
| Shank | 6.5mm |
| Kod UNSPSC | 27141000 |
| Waga elementu | 30g |
KEN5031200K
FREZ DO ZGRZEIN PUNKTOWYCH Kennedy
KEN-503-1200K
SM.CK016,76ZLNE
Narzędzia Cromwell