Frez gwintowany 10 kulisty HSS-Co 8% 2 ostrza krótki trzepieniowy kobaltowy SwissTech SWT1633910A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 10 kulisty HSS-Co 8% 2 ostrza krótki trzepieniowy kobaltowy Swisstech SWT1633910A
Swisstech SWT-163-3910A
SWT1633910A
10.0 SCR SHORT 2FL B/NOSE S/DRILL-8% Co Swisstech SWT1633910A
SWT-163-3910A
SM.CK016,71,9ZLNE
Seria 39 – seria krótka
Wymiary zgodne z normą DIN 327. Posiadają ostrza czołowe. Chwyt z gwintem zgodny z normą DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6.
Dostępne ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, niepowlekane, (do obróbki przy produkcji podstawowej), ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, powlekane TiCN (wydłużone trwałość freza i poprawione wykończenie powierzchni materiału obrabianego) oraz ze stali szybkotnącej HSS-Co, 8% kobaltu, powlekane TiALN (rozprasza ciepło i posiada zwiększoną odporność na temperaturę, zmniejsza tarcie powierzchniowe w powiązaniu z wysoką twardością powierzchniową).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 10 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140287792 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 63mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 39 Short |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | Dimensions to DIN 327. Threaded Shank to DIN 1835D. |
| Supplier Part No. | SWT-163-3910A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 188 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | 10mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 63mm |
| Seria | Series 39 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 327 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |