Frez gwintowany 10mm HSS-Co 4 ostrza kobaltowy długi SwissTech SWT1633710A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 10mm HSS-Co 4 ostrza kobaltowy długi Swisstech SWT1633710A
Swisstech SWT-163-3710A
SWT1633710A
Frez trzpieniowy HSS-Co 4 ostrza gwintowany długi 10.0 Swisstech SWT1633710A
SWT-163-3710A
SM.CK016,73,7ZLNE
Seria 37 - Seria długa Wymiary wg DIN 844.
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04-0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-3710A |
| EAN13 Barcode | 5036140206663 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Weight per 5 | 260 g |
| Średnica | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 45mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 95mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 10 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 95 mm |
| Numer produktu | |
| Seria | 37 |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 45 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
SWT1633712A
Frez gwintowany 12mm HSS-Co 4 ostrza kobaltowy długi Swisstech SWT1633712A
Swisstech SWT-163-3712A
SWT1633712A
Frez trzpieniowy HSS-Co 4 ostrza gwintowany długi 12.0 Swisstech SWT1633712A
SWT-163-3712A
SM.CK016,98,2ZLNE
Seria 37 - Seria długa Wymiary wg DIN 844.
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04-0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-3712A |
| EAN13 Barcode | 5036140206670 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Weight per 5 | 408 g |
| Średnica | 12mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 53mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 110mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 110 mm |
| Numer produktu | |
| Seria | 37 |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 53 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Finish/Coating | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |