Frez gwintowany 16mm HSS-Co 3 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1633216A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 16mm HSS-Co 3 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1633216A
Swisstech SWT-163-3216A
SWT1633216A
Frez trzpieniowy HSS-Co 3 ostrza gwintowany 16.0 Swisstech SWT1633216A
SWT-163-3216A
SM.CK016,105,6ZLNE
Seria 32 - Seria krótka Wymiary wg DIN 327
Cięcie czołowe. Chwyt gwintowany zgodnie z DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140205482 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Długość całkowita | 88mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3216A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 104 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 92mm |
| Seria | 32 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość rowków, części roboczej | 32mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 327 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |