Frez gwintowany 8mm HSS-Co 3 ostrza kobaltowy długi SwissTech SWT1633408A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez gwintowany 8mm HSS-Co 3 ostrza kobaltowy długi Swisstech SWT1633408A
Swisstech SWT-163-3408A
SWT1633408A
Frez trzpieniowy HSS-Co 3 ostrza gwintowany długi 8.0 Swisstech SWT1633408A
SWT-163-3408A
SM.CK016,65,3ZLNE
Seria 34 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Cięcie czołowe. Chwyt gwintowany zgodnie z DIN 1835D. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-3408A |
| EAN13 Barcode | 5036140206168 |
| Długość całkowita | 88mm |
| Średnica | 8mm |
| Długość rowków, części roboczej | 38mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Waga elementu | 40 g |