Frez kątowy 13,5x32mm wcięcie 45 stopni HSS din1833 Sherwood SHR0614156G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez kątowy 13,5x32mm wcięcie 45 stopni HSS din1833 Sherwood SHR0614156G
Sherwood SHR-061-4156G
SHR0614156G
KC-016,389ZN/SM.[NM]
Tolerancje
Metryczne: +0.25, - 0.00
Calowe: +0.010, - 0.000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Cut Length | 13.5 mm |
| Średnica freza | 32 mm |
| Cutter Form | Corner Angle |
| EAN13 | 5036140274228 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Included Angle | 60° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 8 |
| Długość całkowita | 74.5 mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 1833 |
| Oznaczenie | SHR-061-4156G |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241632 |