Frez kątowy 13mm 45 stopni HSS Sherwood SHR0616200A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez kątowy 13mm 45 stopni HSS Sherwood SHR0616200A
Sherwood SHR-061-6200A
SHR0616200A
Frez trzpieniowy HSS 13mm x kąt 45 SHR0616200A
SHR-061-6200A
KC-016,92,7ZN/SM.[NM]
Kąt 45° - Metryczne (Forma C)
Tolerancje
Metryczne: +0.25, - 0.00
Calowe: +0.010, - 0.000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Cut Length | 3mm |
| Średnica freza | 13 mm |
| Cutter Form | Corner Angle |
| EAN13 | 5036140176898 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Included Angle | 45° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całkowita | 63.5 mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833; DIN 1835D |
| Oznaczenie | SHR-061-6200A |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241632 |