Frez kątowy 13mm 60 stopni HSS Sherwood SHR0616150A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez kątowy 13mm 60 stopni HSS Sherwood SHR0616150A
Sherwood SHR-061-6150A
SHR0616150A
Frez trzpieniowy HSS 13mmxkąt 60 SHR0616150A
SHR-061-6150A
SM.CK016,92,7ZLNE
Zaprojektowane do wykonywania zazębień w obrabiarkach, łożach montażowych i armaturze. Jasne wykończenie. Prosta spirala. Wykonano zgodnie z DIN 1833. Chwyt zgodny z DIN 1835D.
Tolerancje
Metryczne: +0.25, - 0.00
Calowe: +0.010, - 0.000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Cut Length | 4mm |
| Średnica freza | 13mm |
| Cutter Form | Corner Angle |
| EAN13 Barcode | 5036140176843 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Included Angle | 60° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 6 |
| Długość całk. | 63.5 mm |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833; DIN 1835D |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241632 |