Frez monolityczny 2mm z węglika trzpieniowy 4 ostrza z czołem kulistym z prostym chwytem SwissTech SWT1615602A PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez monolityczny 2mm z węglika trzpieniowy 4 ostrza z czołem kulistym z prostym chwytem Swisstech SWT1615602A
Swisstech SWT-161-5602A
SWT1615602A
2mm ST/SH SHORT B/N CARBIDE END MILL Swisstech SWT1615602A
Swisstech SWT-161-5602A
SM.CK016,104,6ZLNE
Seria 56 - Seria krótka
Średnica części tnącej h10. Chwyt wg h6. Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. Węglik Niepokryte (Do podstawowej obróbki), Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-5602A |
| EAN13 Barcode | 5036140200425 |
| Długość całk. | 48mm |
| Długość rowków lub robocza | 4mm |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Materiał | Carbide[txt] |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Uncoated[txt] |
| Grupa materiałowa | Micrograin[txt] |
| Średnica freza | 2 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting[txt] |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Reach Type | Standard Neck[txt] |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short[txt] |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling[txt] |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel[txt] |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Cutting Direction | Right[txt] |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | 56 Short[txt] |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | [txt] |
| Waga elementu | 17 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promień naroża | mm |
| Średnica freza | 2 mm |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całk. | 48 mm |
| Product Number | |
| Seria | 56 Short |
| Średnica chwytu | 3 mm |
| Długość rowków lub robocza | 4 mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 7160 DIN 7202 |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | ° degree |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Helix Direction | Prawy |