Frez monolityczny 8mm z węglika trzpieniowy 2 ostrza z prostym chwytem TiAlN SwissTech SWT1614868A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez monolityczny 8mm z węglika trzpieniowy 2 ostrza z prostym chwytem TiAlN Swisstech SWT1614868A
Swisstech SWT-161-4868A
SWT1614868A
8mm ST/SH SHORT 3FL CARBIDE SLOT DRILL - TiAlN Swisstech SWT1614868A
Swisstech SWT-161-4868A
SM.CK016,150ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4868A |
| EAN13 Barcode | 5036140199910 |
| Długość całk. | 60mm |
| Średnica | 8 mm |
| Długość rowków lub robocza | 20mm |
| Waga elementu | 37 g |
| Średnica chwytu | 8mm |