Frez piłkowy 25mm x0,5mm HSS Sherwood SHR0726025A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 25mm x0,5mm HSS Sherwood SHR0726025A
Sherwood SHR-072-6025A
SHR0726025A
x Sherwood SHR0726025A SHR0726025A
SHR-072-6025A
SM.CK016,22,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 25 mm |
| Średnica otworu | 8 mm |
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140277502 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 64 |
| Standard, norma | BS122 |
| Sup. Part No. | SHR-072-6025A |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Grubość | 0.50 mm |
| UNSPSC Code | 23241629 |