Frez piłkowy 25mm x1,6mm HSS Sherwood SHR0726030F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 25mm x1,6mm HSS Sherwood SHR0726030F
Sherwood SHR-072-6030F
SHR0726030F
x Sherwood SHR0726030F SHR0726030F
SHR-072-6030F
SM.CK016,36,3ZLNE
Piły przystosowane do pracy przy bardzo dużych prędkościach. Szlif boczny niezbędny do głębokiego cięcia. Dostępne z zębami drobnymi i grubymi, ilość dostępnych zębów opisana jest w poniższej tabeli. Posiadają zbieraki wzdłużone w standardzie. Wykonano zgodnie z: BS122.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 25 mm |
| Średnica otworu | 8 mm |
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140277526 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 40 |
| Standard, norma | BS122 |
| Supplier Part No. | 0726030F |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Grubość | 1.60 mm |
| UNSPSC Code | 23241629 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 8mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 40 TPI zębów na cal |
| Grubość | 1.6mm |
| Średnica ostrzy | 25mm |
| Standard, norma | BS 122 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Metryczny |