Frez piłkowy 40mm x1mm HSS Sherwood SHR0726067X
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 40mm x1mm HSS Sherwood SHR0726067X
Sherwood SHR-072-6067X
SHR0726067X
KC-016,34,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 40 mm |
| Średnica otworu | 10 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140277540 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 64 |
| Standard, norma | BS122 |
| Oznaczenie | SHR-072-6067X |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Grubość | 1mm |
| UNSPSC | 23241629 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 10mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 64 TPI zębów na cal |
| Numer produktu | |
| Grubość | 1mm |
| Średnica ostrzy | 40mm |
| Standard, norma | BS 122 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Keyway | Includes Keyway |