Frez piłkowy 63mm x0,4mm HSS Sherwood SHR0726112V
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 63mm x0,4mm HSS Sherwood SHR0726112V
Sherwood SHR-072-6112V
SHR0726112V
KC-016,29ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 63 mm |
| Średnica otworu | 16 mm |
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140277571 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 128 |
| Standard, norma | BS122 |
| Oznaczenie | SHR-072-6112V |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Grubość | 0.40 mm |
| UNSPSC | 23241629 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 16mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 128 TPI zębów na cal |
| Numer produktu | |
| Grubość | 0.4mm |
| Średnica ostrzy | 63mm |
| Standard, norma | BS 122 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Keyway | Includes Keyway |