Frez piłkowy 80mm x3mm HSS Sherwood SHR0726159W
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez piłkowy 80mm x3mm HSS Sherwood SHR0726159W
Sherwood SHR-072-6159W
SHR0726159W
x Sherwood SHR0726159W SHR0726159W
SHR-072-6159W
SM.CK016,57,3ZLNE
Piły przystosowane do pracy przy bardzo dużych prędkościach. Szlif boczny niezbędny do głębokiego cięcia. Dostępne z zębami drobnymi i grubymi, ilość dostępnych zębów opisana jest w poniższej tabeli. Posiadają zbieraki wzdłużone w standardzie. Wykonano zgodnie z: BS122.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica ostrzy | 80 mm |
| Średnica otworu | 22 mm |
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140239531 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Keyway | Includes Keyway |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 80 |
| Standard, norma | BS122 |
| Supplier Part No. | 0726159W |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Grubość | 3mm |
| UNSPSC Code | 23241629 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 22mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Liczba ostrzy, zębów | 80 TPI zębów na cal |
| Grubość | 3mm |
| Średnica ostrzy | 80mm |
| Standard, norma | BS 122 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| System pomiarowy | Metryczny |