Frez stożkowy 32mm 60 stopni odwrócony Sherwood SHR0616038J SHR-061-6038J PRO20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez stożkowy 32mm 60 stopni odwrócony Sherwood SHR0616038J SHR-061-6038J
Frez stożkowy HSS odwrócony stożek 60 stopni
Końcówka z gwintem nie przeszkadza w montażu w standardowych uchwytach walcowych.
60° Inverted - Metric (Form D).
Designed to produce dovetail slideways in machine tool tables, jigs and fixtures. Bright finish, straight helix. Made to DIN 1833. Shank to DIN 1835D.
Metric diameter tolerance: + 0.25 - 0.00.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Sherwood |
| Cut Length | 13.5 mm |
| Średnica freza | 32 mm |
| Cutter Form | Inverted |
| EAN13 Barcode | 5036140370999 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Included Angle | 60° stopni |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 8 |
| Długość całkowita | 74.5 mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833; DIN 1835D |
| Supplier Part No. | SHR-061-6038J |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241632 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 32mm |
| Included Angle | 60° degree |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 8 |
| Długość całkowita | 74.5mm |
| Model, kod produktu | |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Cut Length | 13.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1833 DIN 1835D |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| System pomiarowy | Metryczny |
| Cutter Form | Inverted |
32mm x 60DEG SC/SH INVERTED DOVETAIL CUTTER Sherwood SHR0616038J