Frez trzpieniowy 1,5mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 1,5mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626020K
Kennedy KEN-062-6020K
KEN0626020K
Frez trzpieniowy Throwaway 1.5mm TiCN L/S KC3
KEN-062-6020K
KC-016,26,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 10mm |
| Średnica | 1.50 mm |
| EAN13 | 5036140093102 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4mm |
| Długość całkowita | 28mm |
| Oznaczenie | KEN-062-6020K |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Clearance | 10mm |
| Średnica freza | 1.5mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 28mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Cast Iron Nonferrous Metals Stal |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | End Milling Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Short |