Frez trzpieniowy 10,1mm długi HSS-Co 8% chwyt Weldon SwissTech SWT1631812A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, długi 10.1 Swisstech SWT1631812A
Swisstech SWT-163-1812A
SWT1631812A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, długi 12.0 Swisstech SWT1631812A
SWT-163-1812A
SM.CK016,127,1ZLNE
Series 18 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-1812A |
| EAN13 Barcode | 5036140204522 |
| Długość całk. | 110mm |
| Weight per 5 | 401 g |
| Średnica | 12 mm |
| Długość rowków lub robocza | 53mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 110 mm |
| Skok | Coarse |
| Product Number | |
| Seria | 18 |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Długość rowków lub robocza | 53 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | ° degree |
| Zastosowanie dla frezowania | High-feed Milling Roughing |
| Cutter Diameter Tolerance | js12 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ długości | Long |
| Helix Direction | Prawy |