Frez trzpieniowy 10mm HSS-Co 8% TiAlN chwyt Weldon 2 ostrza SwissTech SWT1630170A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm HSS-Co 8% TiALN z chwytem Weldona 2 ostrza Swisstech SWT1630170A
Swisstech SWT-163-0170A
SWT1630170A
10.0 WELDON SHORT 2FL SLOT DRILL-TiALN-8% CO Swisstech SWT1630170A
Swisstech SWT-163-0170A
SM.CK016,58,1ZLNE
Seria 01 - Seria krótka Wymiary wg DIN 327
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tn...cej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140201217 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Długość całkowita | 63mm |
| Średnica chwytu | 13mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-0170A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 476 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 10mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 63mm |
| Seria | 01 |
| Średnica chwytu | 13mm |
| Długość rowków, części roboczej | 12mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 327 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiALN |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |