Frez trzpieniowy 10mm HSS-Co 8% TiAlN chwyt Weldon 3 ostrza SwissTech SWT1630770A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm HSS-Co 8% TiAlN z chwytem Weldona 3 ostrza Swisstech SWT1630770A
Swisstech SWT-163-0770A
SWT1630770A
10.0 WELDON LONG 3FL SLOT DRILL-TiAlN-8% CO Swisstech SWT1630770A
Swisstech SWT-163-0770A
SM.CK016,78,1ZLNE
Seria 07 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-0770A |
| EAN13 Barcode | 5036140202931 |
| Weight per 5 | 245 g |
| Długość całk. | 95mm |
| Średnica | 10 mm |
| Długość rowków lub robocza | 45mm |
| Średnica chwytu | 10mm |