Frez trzpieniowy 10mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 3 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630610A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 3 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1630610A
Swisstech SWT-163-0610A
SWT1630610A
SM.CK016,52,9ZLNE
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 10mm |
| EAN13 Barcode | 5036140202375 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 22mm |
| Długość całk. | 72mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Sup. Part No. | SWT-163-0610A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 404 g |