Frez trzpieniowy 10mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616415F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616415F
Sherwood SHR-061-6415F
SHR0616415F
Frez trzpieniowy HSS do krawędzi, wklęsły 10mm SHR0616415F
SHR-061-6415F
KC-016,250,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica freza | 28 mm |
| EAN13 | 5036140177000 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Head Diameter | 28mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| No. of Teeth | 4 |
| Długość całkowita | 79.5 mm |
| Promień | 10mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1835/D |
| Oznaczenie | SHR-061-6415F |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241628 |
| Waga elementu | 272 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 28mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Liczba ostrzy, zębów | 4 |
| Długość całkowita | 79.5mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Promień | 10mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1835D |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| System pomiarowy | Metryczny |