Frez trzpieniowy 10mm Throwaway 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy KC3 Kennedy KEN0620280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm Throwaway 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy KC3 Kennedy KEN0620280K
Kennedy KEN-062-0280K
KEN0620280K
Frez trzpieniowy Throwaway 10mm HSS 5% CO KC3
KEN-062-0280K
SM.CK016,30,4ZLNE
Odpowiednie do nawiercania otworów i frezowania. Frezy
osadzone są w adaptorach / uchwytach wiertarskich za pomocą śruby nastawnej która znajduje się na chwycie mocującym , co pozwala na szybką i łatwą wymianę narzędzia. * Wyjątkiem są frezy kuliste 1mm, 2mm, i 1/16" które posiadają 2 ostrza.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 20.5 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 10 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140092648 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość rowków, części roboczej | 13 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium i stopy |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 51.5 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | 0620280K |
| UNSPSC Code | 23241614 |