Frez trzpieniowy 10mm Throwaway 3 ostrza bez możliwości ostrzenia KC3 HSS-Co kobaltowy Kennedy KEN0621280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm Throwaway 3 ostrza bez możliwości ostrzenia KC3 HSS-Co kobaltowy Kennedy KEN0621280K
Kennedy KEN-062-1280K
KEN0621280K
10.0m FREZ TRZPIENIOWY Throwaway KC3 HSS-Co Kennedy
KEN-062-1280K
SM.CK016,35,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Seria długa
Odpowiednie do nawiercania otworów i frezowania. Frezy
osadzone są w adaptorach / uchwytach wiertarskich za
pomocą śruby nastawnej która znajduje się na chwycie mocującym , co pozwala na szybką i łatwą wymianę narzędzia.
* Wyjątkiem są frezy kuliste 1mm, 2mm, i 1/16" które posiadają 2 ostrza.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 31.6 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 10 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140277021 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość rowków, części roboczej | 22.5 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium i stopy |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 61.5 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | 0621280K |
| UNSPSC Code | 23241614 |