Frez trzpieniowy 10mm węglikowy 3 ostrza wysoka spirala TiCN SwissTech SWT1615840A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm węglikowy 3 ostrza wysoka spirala TiCN Swisstech SWT1615840A
Swisstech SWT-161-5840A
SWT1615840A
10mm ST/SH 3FL HIGH HELIX CARBIDE SLOT DRILL-TICN Swisstech SWT1615840A
Swisstech SWT-161-5840A
SM.CK016,211,5ZLNE
Seria 58, Seria zwykła, pokrycie TiCN
Ostrza czołowe.
Wyprodukowane zgodnie ze standardami producenta. Dostępne jako węglik nie pokrywany (do ogólnej obróbki produkcyjnej) lub z pokryciem TiCN (wydłużony czas eksploatacji narzędzia i lepsze wykończenie powierzchni obrabianego materiału).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 10 mm |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140200630 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN Coated |
| Długość rowków, części roboczej | 22mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 60mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 58 Regular |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SWT-161-5840A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 66 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 10mm |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całkowita | 60mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 22mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 6535HA |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 3mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 45 ° stopni |
| Zastosowanie, frezowanie | High-feed Milling |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |