Frez trzpieniowy 10mm z węglika spiekanego z powłoką Q 2 ostrza SwissTech SWT1656210A PRO19-21
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 10mm z węglika spiekanego z powłoką Q 2 ostrza Swisstech SWT1656210A
Swisstech SWT-165-6210A
10mm ST/SH LONG 2FL SLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1656210A
SWT-165-6210A
Opis produktu
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta.Tolerancja części tnącej: h10. Tolerancja chwytu h6. SDQ-2PS Węglik spiekany z powłoką Q.Powłoka Q została opracowana, aby frezy monolityczne z węglika posiadały "właściwe ostrze" w wyjątkowo trudnych warunkach skrawania.
Do materiałów o twardości do 66HRC.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Do obróbki maszynowej form i matryc.
Większa wydajność.
Niższe zużycie chłodziwa, mniejsze odpady.
Dwa razy dłuższa żywotność freza.
Obniżone koszty produkcji.
Wielowarstwowa powłoka, która pozwala na większe szybkości i posuwy skrawania.
Doskonała odporność na oksydowanie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
Twardość powierzchni: 3300HV.
Współczynnik koegzystencji ze stalą 0.25.
Grubość powłok 3 - 5µm.
Maksymalna temperatura pracy 850°C.
Możliwość ponownego powlekania.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140288119 |
| Kod eCl@ss | 21010504 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 30mm |
| Długość całk./opak. | 90mm |
| Waga całkowita | 0.09 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Nr produktu | SWT1656210A |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
SWT1656210A
10mm ST/SH LONG 2FL SLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1656210A
SWT-165-6210A
SM.CK016,331,1ZLNE