Frez trzpieniowy 1/16" calowy HSS-Co KC3 kobaltowy Kennedy KEN0621540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 1/16" calowy HSS-Co KC3 kobaltowy Kennedy KEN0621540K
Kennedy KEN-062-1540K
KEN0621540K
1/16" FREZ TRZPIENIOWY Throwaway KC3 HSS-Co Kennedy
KEN-062-1540K
KC-016,26,9ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Odpowiednie do nawiercania otworów i frezowania. Frezy osadzone są w adaptorach / uchwytach wiertarskich za
pomocą śruby nastawnej która znajduje się na chwycie mocującym , co pozwala na szybką i łatwą wymianę narzędzia.
* Wyjątkiem są frezy kuliste 1mm, 2mm, i 1/16" które posiadają 2 ostrza.
Do frezowania rowków i otworów nieprzelotowych. Frezy mocowane są w adaptorach/uchwytach za pomocą wkrętu dociskowego na spłaszczeniu chwytu, co zapewnia szybką i łatwą wymianę frezu. Średnica chwytu: 1/4"
Tolerancje calowe:
Średnica: Ponad 1/16" ~ do 1/4". Tolerancja: +0.0005, -0.0013.
Frezy walcowo-czołowe KC3 Kennedy dostępne są bez pokrycia, z pokryciem TiN lub TiCN.
Pokrycie TiN (azotek tytanu) zapewnia twardość powierzchniową około 2300HV, co daje zwiększoną odporność na ścieranie, większą wydajność i dłuższy czas użytkowania narzędzia.
Pokrycie TiCN (węglikoazotek tytanu) zapewnia twardość powierzchniową około 3000-3500 HV, co daje doskonałą odporność na ścieranie i dobrą odporność na temperaturę. To pokrycie stosuje się w tym samym celu jak TiN oraz do obróbki twardych stali, stali nierdzewnej, żeliwa, mosiądzu i brązu.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 13/32 in |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 1/16 in |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140277038 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 5/32 in |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium, stopy aluminium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 13/32 in |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 1/4 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | KEN-062-1540K |
| UNSPSC | 23241614 |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Clearance | mm 13/32" cal |
| Średnica freza | mm 1/16" cal |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | mm 1-3/32" cal |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | mm 1/4" cal |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | mm 5/32" cal |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Cast Iron Nonferrous Metals Stal |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | End Milling Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Long |