Frez trzpieniowy 1/2" kulisty 2-ostrzowy calowy Kennedy KEN1611820K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$58.09
Cena regularna:
$47.23
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 1/2" kulisty 2-ostrzowy calowy Kennedy KEN1611820K
Kennedy KEN-161-1820K
KEN1611820K
FREZ TRZPIENIOWY Z węglika Z CZOLEM KULISTYM 1/2" 2FL Kennedy
KEN-161-1820K
SM.CK016,170,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
2-zębne
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosi...dzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 1/2" cal |
| Kierunek skrawania | Right |
| Diameter (inch) | 1/2" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140097537 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | Uncoated |
| Długość rowków, części roboczej | 1" cal |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie w materiałach | Brass; Aluminium; Non Ferrous; Other soft materials |
| Klasa materiałowa | Micrograin |
| Zastosowanie, frezowanie | Plunging; Slotting; Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 3" cal |
| Waga całkowita | 0.14 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 1/2" cal |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | USCTi Standards |
| Supplier Part No. | 1611820K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 140 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | mm 1/2" cal |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | mm 3" cal |
| Seria | |
| Średnica chwytu | mm 1/2" cal |
| Długość rowków, części roboczej | mm 1" cal |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium metale nieżelazne inne miękkie materiały |
| Standard, norma | USCTi Standards |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Neck Length | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Zastosowanie, frezowanie | Plunging Routing Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | " cal |
| Typ długości | Regular |
| Helix Direction | Prawy |