Frez trzpieniowy 12mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 2 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630212A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 2 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1630212A
Swisstech SWT-163-0212A
SWT1630212A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, 2 ostrza 12.0 Swisstech SWT1630212A
SWT-163-0212A
SM.CK016,75,8ZLNE
Seria 02 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140201361 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| Długość całkowita | 83mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-0212A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 652 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 83mm |
| Seria | 02 |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |