Frez trzpieniowy 12mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 3 ostrza 37 stopni SwissTech SWT1632012A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 12mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 3 ostrza 37 stopni Swisstech SWT1632012A
Swisstech SWT-163-2012A
SWT1632012A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% do aluminium, 3 ostrza 12.0 kąt 37 Swisstech SWT1632012A
SWT-163-2012A
SM.CK016,130,8ZLNE
Seria 20 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Posiadają ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja chwytu: h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-2012A |
| EAN13 Barcode | 5036140204652 |
| Długość całk. | 83mm |
| Średnica | 12 mm |
| Długość rowków lub robocza | 26mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Waga | 67 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 83 mm |
| Product Number | |
| Średnica chwytu | 12 mm |
| Długość rowków lub robocza | 26 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | High-feed Milling Roughing |
| End Mill Type | End Mill |
| Typ długości | Regular |