Frez trzpieniowy 14mm długi HSS-Co 5% kobaltowy E431T Sherwood SHR0615483L
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 14mm długi HSS-Co 5% kobaltowy E431T Sherwood SHR0615483L
Sherwood SHR-061-5483L
SHR0615483L
x Sherwood SHR0615483L SHR0615483L
SHR-061-5483L
SM.CK016,143ZLNE
Typ długi Typu E431T
Do frezowania profili i wykonywania otwartych rowków. Wykończenie na połysk. Typ rowka: 30° śrubowy.
Wyprodukowany wg normy BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: do 38,00mm. Tolerancja: +0,0630, -0,0130.
Średnica: Ponad 38,00mm. Tolerancja: +0,1250, -0,0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275416 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 57mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 101.5 mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5483L |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 100 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 14mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 101.5mm |
| Seria | E431T |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość rowków, części roboczej | 57mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |