Frez trzpieniowy 15mm krótki kulisty HSS B210T Sherwood SHR0615964Q PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 15mm krótki kulisty HSS B210T Sherwood SHR0615964Q
Sherwood SHR-061-5964Q
SHR0615964Q
x Sherwood SHR0615964Q SHR0615964Q
SHR-061-5964Q
SM.CK016,120,1ZLNE
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-5964Q |
| EAN13 Barcode | 5036140276536 |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Finish/Coating | Uncoated[txt] |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Średnica freza | 15 mm |
| Typ chwytu | Threaded[txt] |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting[txt] |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Reach Type | Standard Neck[txt] |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short[txt] |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Diesinking; Slotting; Profiling |
| Zastosowanie w materiałach | [txt] |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Right[txt] |
| Helix Direction | [txt] |
| Seria | Short[txt] |
| Standard, norma | BS 122 : Part 4 : 1980 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość całk. | 72mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 22mm |
| Waga elementu | 308 g |