Frez trzpieniowy 16mm 3 ostrza HSS-Co 8% TiAIN chwyt Weldon SwissTech SWT1630976A SWT-163-0976A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm 3 ostrza HSS-Co 8% TiAIN chwyt Weldon SwissTech SWT1630976A SWT-163-0976A
Seria 9 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140203358 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 32mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 92mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-0976A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 103,7 g |