Frez trzpieniowy 16mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 2 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630216A PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 2 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1630216A
Swisstech SWT-163-0216A
SWT1630216A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, 2 ostrza 16.0 Swisstech SWT1630216A
SWT-163-0216A
Opis produktu
Seria 02 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 16mm |
| Kod EAN13 | 5036140201385 |
| Kod eCl@ss | 21010504 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 32mm |
| Długość całk./opak. | 92mm |
| Waga całkowita | 0.095 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Nr produktu | SWT1630216A |
| Kod UNSPSC | 23241605 |
| Waga 10szt. | 950g |
SM.CK016,105,6ZLNE