Frez trzpieniowy 16mm do zgrubnej obróbki chwyt Weldon TiCN HSS-Co 8% SwissTech SWT1631846A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm do zgrubnej obróbki z chwytem Weldon’a TiCN HSS-Co 8% Swisstech SWT1631846A
Swisstech SWT-163-1846A
SWT1631846A
16.0 WELDON LONG COARSE ROUGH E/MILL-TICN Swisstech SWT1631846A
Swisstech SWT-163-1846A
SM.CK016,239,2ZLNE
Series 18 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140204607 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 63mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 123mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-1846A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 804 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 123mm |
| Skok gwintu | Coarse |
| Seria | 18 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość rowków, części roboczej | 63mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Zastosowanie, frezowanie | High-feed Milling Roughing |
| Cutter Diameter Tolerance | js12 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ długości | Long |
| Helix Direction | Prawy |