Frez trzpieniowy 16mm kulisty 2 ostrza Peak Power HSS-E SwissTech SWT1659716A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 16mm kulisty 2 ostrza Peak Power HSS-E Swisstech SWT1659716A
Swisstech SWT-165-9716A
SWT1659716A
16mm HSS-COBALT PM 2FL WELDON B/N SLOT DRILL P/P Swisstech SWT1659716A
Swisstech SWT-165-9716A
SM.CK016,272,4ZLNE
Seria 97 Długość zwykła
Posiada ostrza czołowe. Chwyt Weldona zgodny z normą DIN 1835B. Tolerancja chwytu h6. Wymiary zgodne z normą DIN 844.
To najnowsze rozwiązanie w grupie narzędzi Swiss+Tech. Wyprodukowane ze stali szybkotnącej uzyskanej w najnowszych procesach Metalurgii Proszkowej. Dedykowane do pracy na trudnoobrabialnych materiałach i przy wysokich prędkościach.
Maksymalna wytrzymałość i sprężystość.
Minimum drgań przy wysokich prędkościach. ?Doskonała geometria zapewnia optymalizacje skrawania.
Większy zakres możliwości skrawania poprzez pokrycie Peak Power.
Obniżone koszty produkcji.
Większa odporność na zużycie oraz twardość na gorąco w porównaniu z konwencjonalnymi powłokami TiALN lub TiCN.
Praca na sucho, bez chłodziwa.
Wysoka odporność na utlenianie.
Możliwa praca przy dużych szybkościach.
W wyniku zastosowania tych powłok narzędzia zachowują swoje właściwości pomimo dużych obciążeń termicznych towarzyszących dużym prędkościom pracy.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Średnica freza | 16 mm |
| Kierunek skrawania | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140208216 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Wykończenie, powłoka | TiAlN |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 79mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 97 Regular |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Weldon |
| Standard, norma | Weldon Shank to DIN 1835B. Dimensions to DIN 844. |
| Supplier Part No. | SWT-165-9716A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Promie naroża | mm |
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | Powdered Metal Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 79mm |
| Seria | Series 97 |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B |
| Klasa materiałowa | |
| Wykończenie, powłoka | Peak Power Coated |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |