Frez trzpieniowy 18mm 2 ostrza HSS-Co 5% S231T Sherwood SHR0615867Q
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 18mm 2 ostrza HSS-Co 5% S231T Sherwood SHR0615867Q
Sherwood SHR-061-5867Q
SHR0615867Q
x Sherwood SHR0615867Q SHR0615867Q
SHR-061-5867Q
SM.CK016,193,4ZLNE
Seria zwykła typ S231T
Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wykonano zgodnie z: BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 18mm |
| EAN13 Barcode | 5036140276291 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 35mm |
| Długość całkowita | 114.5 mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5867Q |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga elementu | 172 g |