Frez trzpieniowy 18mm HSS-Co 8% TiAIN chwyt Weldon SwissTech SWT1630978A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 18mm HSS-Co 8% TiAIN z chwytem Weldona Swisstech SWT1630978A
Swisstech SWT-163-0978A
SWT1630978A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon'a 18.0 TiAlN Swisstech SWT1630978A
SWT-163-0978A
SM.CK016,167ZLNE
Seria 9 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
Średnice cięcia
3 - 6mm do +0.04 -0.0.
8 - 20mm do +0.05 -0.0.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 18mm |
| EAN13 Barcode | 5036140203365 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 32mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 92mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-0978A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga 10 elementów | 1390 g |