Frez trzpieniowy 2,5mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 2,5mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626060K
Kennedy KEN-062-6060K
KEN0626060K
SM.CK016,26,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy |
| Chuck Clearance | 12.5 mm |
| Średnica | 2.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140093126 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 6.5 mm |
| Długość całk. | 32mm |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 10 g |