Frez trzpieniowy 20mm długi kulisty HSS B230T Sherwood SHR0615943W PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 20mm długi kulisty HSS B230T Sherwood SHR0615943W
Sherwood SHR-061-5943W
SHR0615943W
SM.CK016,253ZLNE
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: ~ do 3,00. Tolerancja: +0,013 -0,033
Średnica: Ponad 3,00 ~ do 6,00. Tolerancja:+ 0,020 -0,038
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 10,00. Tolerancja: +0,025 -0,046
Średnica: Ponad 10,00 ~ do 18,00. Tolerancja: +0,033 -0,058
Średnica: Ponad 18,00 ~ do 30,00. Tolerancja: +0,041 -0,071
Średnica: Ponad 30,00 ~ . Tolerancja: + 0,051 -0,089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 20 mm |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140276444 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 38mm |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | |
| Typ długości | Long |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Zastosowanie dla frezowania | Diesinking; Slotting; Profiling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całk. | 120mm |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | Long |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | BS 122 : Part 4 : 1980 |
| Sup. Part No. | SHR-061-5943W |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 930 g |