Frez trzpieniowy 25mm z chwytem gwintowanym TiCN HSS-Co 8% SwissTech SWT1633655A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 25mm z chwytem gwintowanym TiCN HSS-Co 8% Swisstech SWT1633655A
Swisstech SWT-163-3655A
SWT1633655A
25.0 SCR STANDARD END MILL-TICN-8% CO Swisstech SWT1633655A
Swisstech SWT-163-3655A
SM.CK016,335,1ZLNE
Seria 36 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04 -0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 25mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287532 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 45mm |
| No. of Flutes | 6 |
| Długość całkowita | 121mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3655A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga 10 elementów | 2668 g |