Frez trzpieniowy 2mm TiN KC3 Throwaway Kennedy KEN0623040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 2mm TiN KC3 Throwaway Kennedy KEN0623040K
Kennedy KEN-062-3040K
KEN0623040K
Frez trzpieniowy Throwaway 2mm TiN KC3
KEN-062-3040K
SM.CK016,23,4ZLNE
Powłoka TiN pozwalająca na wysokie prędkości skrawania oraz zwiększająca wydajność narzędzia.
Seria krótka
Seria długa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 9.5 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 2 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140092679 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | TiN |
| Długość rowków, części roboczej | 3 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium i stopy |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 25.5 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 6 |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | 0623040K |
| UNSPSC Code | 23241614 |