Frez trzpieniowy 2mm kulisty 2-ostrzowy Kennedy KEN1611040K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 2mm kulisty 2-ostrzowy Kennedy KEN1611040K
Kennedy KEN-161-1040K
Frez trzpieniowy z węglika z czołem kulistym 2mm 2FL
KEN-161-1040K
Opis produktu
Seria zwykła - 2-zębne metryczneDla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądz, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Tolerancje
Średnica (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 2mm |
| Cutter Tolerancja średnicy | |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right |
| Kod EAN13 | 5036140097384 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 6mm |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie do | Mosiądz; aluminium; Non Ferrous |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging; Slotting; Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 38mm |
| Waga całkowita | 0.01 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 3mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | USCTi Standards |
| Nr produktu | 3MB |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 10g |
KEN1611040K
FREZ TRZPIENIOWY Z węglika Z CZOLEM KULISTYM 2mm 2FL Kennedy
KEN-161-1040K
SM.CK016,39,1ZLNE
Narzędzia Cromwell